en POLSKI
en ENGLISH
LOGO

Dariusz Orszulik - Moje miasto Cieszyn

2013-08-29 20:33
Autor: Muzeum Drukarstwa


Wyjątkowa wystawa cieszyńskiego Artysty Dariusza Orszulika, który po raz kolejny zabiera nas w podróż po Cieszynie, pokazując mniej lub bardziej znane zakątki nadolziańskiego grodu.

Orszulik prowadzi nas wąskimi, cieszyńskimi uliczkami i pokazuje miasto przez pryzmat własnych odczuć. Nowe spojrzenie przedstawione w nowych pracach. Stare kamienice, niepozorne budynki czy zapomniane ogrody zyskują inny, magiczny wymiar. Jeśli wydaje Ci się, że Cieszyn nie ma przed Tobą tajemnic, wybierz się razem z Artystą w tę podróż, która pokaże Ci nieznane dotąd zaułki tego pięknego miasta. Podróż, dzięki której zobaczysz magiczny i barwny świat, pełen kolorów, miłości i radości.„MOJE MIASTO CIESZYn” to kolejna już wystawa Dariusza Orszulika, cenionego polskiego akwarelisty, w której pokazuje on piękno Cieszyńskiej Ziemi, dając w ten sposób wyraz swojemu przywiązaniu i miłości do tego zakątka Polski.

Na wystawę zapraszamy od 22 sierpnia do 20 września 2013 r. w godzinach otwarcia Muzeum –  od wtorku do piątku – 10.00–17.00, soboty i niedziele od 14 do 18

Moje miasto Cieszyn« powrót